Komornik

Komornik z telefoni komórkowej za zaległość 2442 zł zajął dwa samochody, jeden dostawczy a drugi osobowy. Dług w telefonii jest na męża z którym jestem w związku małżeńskim i mamy wspólność małżeńską. Czyli samochody są nasze wspólne czy komornik ma prawo zająć oba samochody za taką kwotę??? Jeżeli wartość dwóch samochodów przekracza 20 000??? A poza tym przyszło do nas pismo że mogą zająć nam nieruchomość (dom jednorodzinny który mamy w kredycie hipotecznym) czy mogą zająć również dom???
Mam również pytanie dotyczące samochodów tych dwóch, ponieważ wiemy że mąż ma także drugiego komornika to czy ten drugi komornik również może zająć te samochody??? W tym samym czasie co puierwszy??? I jeżeli nie to czy jak spłacimy telefonię to czy drugi komornik może od razu zająć samochody??? nadmienię że i u drugiego komornika mąż ma ok 3 000 zł.
oraz mam jeszcze mam jedno pytanie czy jeżeli spłacimy telefonię to czy możemy w dniu w którym wpłacimy ostatnią kwotę (bo mamy rozłożoną na raty spłatę) możemy sprzedać samochody???
Dziękuję bardzo za odpowiedź
Pozdrawiam

Pomóż uzyskać odpowiedź na to pytanie. Udostępnij je na ,
lub . Możesz także zaprosić kogoś, kto zna odpowiedź, a nie ma go jeszcze w Legeo.